שיקום פה: זהירות! 3 הטעויות שעלולות לקלקל לכם את הטיפול

הטכנולוגיה הדנטלית המתקדמת של 2023 מאפשרת היום טיפולים מינימום פולשניים ותוצאות מושלמות. אבל איך לבחור בהצלחה את המרפאה הנכונה? הרופא המתאים? תוכנית הטיפול הטובה ביותר? רשת מרפאות שסניפיה בתל אביב ובשרון משנה את כללי המשחק

אף אחד לא אוהב טיפולי שיניים ובכל זאת בסביבות גיל 45 ומעלה, כשכבר ברור ששיני הזמן נתנו את אותותיהן גם בשיניים של כל אחד מאיתנו – מגיע הזמן לדבר על שיקום הפה. מי לא רוצה להחזיר את השיניים למצב שהן היו בו לפני עשרות שנים? ליהנות שוב משיניים שלמות, חזקות ובריאות שילוו אותנו במסירות עוד שנים ארוכות קדימה?

לשיקום הפה אין מחיר. יעידו המטופלים חסרי המזל שניסו לחסוך והתפתו לטוס לחו"ל כדי לעבור שם טיפולי שיקום מפוקפקים במרפאות זולות. רבים מהם סובלים עד היום מנזקים בלתי הפיכים ונאלצו לשלם עשרות אלפי שקלים על טיפולים נוספים בארץ רק כדי למזער את הנזקים שנגרמו להם שם. כשמדובר בשיקום פה אין כל ספק – הזול הוא יקר, כואב ולא פעם אפילו מסוכן.

הישראלים כבר למדו שאת שיקום הפה צריך לעשות רק בארץ, אבל איך לבחור בהצלחה את המרפאה הנכונה? הרופא המתאים? תוכנית הטיפול הטובה ביותר? "המטופלים היום כבר מבינים שכשהם שמים שתל שוויצרי איכותי בפה, הוא יאריך ימים ויקלט בקלות", אומר ד"ר מאיר דביקו, ראש תחום כירורגית פה ולסת ברשת המרפאות המובילה – The Clinic" ולרבים מהם זה שווה את ההשקעה".

>>>גם אתם יכולים ליהנות משיקום פה ברמה הגבוהה בישראל ברשת The Clinic. לחצו כאן והשאירו פרטים עכשיו>>>

כך תבחרו את הטיפול הנכון בלי לטעות

  1. כל היתרונות של טיפול פרטי עם ביטחון של רשת גדולה "מטופלים רבים טועים לחשוב שכדאי יותר לעבור טיפול מורכב ויקר כזה במרפאה פרטית, מאשר ברשת מרפאות", מזהיר ד"ר מאיר דביקו, "כאשר דווקא רשת מרפאות יכולה להבטיח להם יתרונות רבים וחשובים. לנבחרת הרופאים המומחים שלנו יש יותר מ-20 שנות ניסיון מוצלח. המטופל אצלנו לא עובר בין רופא לרופא –  יש לו רופא אחד שמתקשר מולו, בונה לו את תוכנית הטיפול וגם מטפל בו אישית לאורך כל הדרך, כך שהמטופל נהנה מכל היתרונות של טיפול פרטי של רופא מומחה, עם ביטחון שרק רשת גדולה יכולה להעניק לו.                                                          
  2. התוכנית הכלכלית – "ברור שהמחיר הוא שיקול מכריע בבחירת המרפאה, אבל אסור שהוא יהיה השיקול היחיד שלכם. אל תתפשרו על טיפולים זולים או מסובסדים באיכות נמוכה. חשוב לנו כרשת המרפאות שיניים מובילה להנגיש רפואה עילית במחיר שהמטופל יוכל לעמוד בו.
    גם כאן הגודל של The Clinic פועל לטובת המטופלים ומאפשר לנו להציע להם מגוון תוכניות מימון בריביות אטרקטיביות, כדי שיוכלו כבר עכשיו לעבור טיפול שיקום פה ולהתחיל לשלם, בתשלומים נוחים – רק בעוד שנה. מרפאה פרטית תתקשה מאד להציע תנאי תשלום כאלה".                                   
  3. ד"ר, אני רק שאלה – "אל תוותרו על הסבר מפורט של תוכנית הטיפול בשפה פשוטה וברורה. הרבה פעמים המטופל מגיע לרופא השיניים במרפאה פרטית מקבל הסבר קצר שכולל מושגים מבהילים שאין לו מושג בהם כמו: טיפולי שורש, שתלים כתרים, תותבות, גשרים, הרמות סינוס, השתלת עצם ועוד ואז הוא נדרש לקבל במקום החלטה שיש לה לא פעם גם משמעות כלכלית של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים.

לכל מטופל אצלנו מוצמד מתאם קליני, מלווה אישי שתפקידו להרגיע ולהסביר בסבלנות את תוכנית הטיפול. הוא עונה על כל השאלות, מתאר את מהלך שיקום הפה, דואג שהמטופל יבין את התהליך שהוא עומד לעבור ועוזר לו להסדיר את עניין התשלום. כך המטופל לא צריך לחשוש שהוא מציק, או מנדנד לרופא ויכול לקבל בלי לחץ את ההחלטות הטובות ביותר עבורו. המלווה הקליני גם מקבל את המטופל בכל ביקור ומכניס אותו פנימה לחדר הטיפולים כשהוא רגוע ומשוחרר". 

>>>גם אתם יכולים ליהנות משיקום פה ברמה הגבוהה בישראל ברשת The Clinic. לחצו כאן והשאירו פרטים עכשיו>>>

"מגיעים למרפאות שלנו מכל רחבי הארץ"

"שיקום פה ב-2023 יכול להיות חווייה כמה שיותר קלה ומינימום פולשנית", מסביר ד"ר מאיר דביקו את סוד ההצלחה של רשת The Clinic. "אנחנו מדברים על חוויית טיפול ייחודית שכוללת קליניקות חדשניות ומעוצבות וציוד רפואי מהמתקדמים בעולם.

הרשת מתמחה ב-3 תחומים מרכזיים: כירורגיה (בראשות ד"ר מאיר דביקו – מומחה לכירורגית פה ולסת), שיקום פה (בראשות ד"ר יונתן לוין – מומחה לשיקום הפה) ואורטודנטיה (בראשות ד"ר מיטל לביב – מומחית ליישור שיניים ולסתות).

לרשת 2 סניפים ראשיים בתל אביב וברמת השרון ועוד סניף נוסף בתחנה המרכזית בתל אביב שמוקדש כולו לתרומה לקהילה וטיפול מסובסד באוכלוסיות מוחלשות באזור המרכז. "מגיעים למרפאות שלנו מכל רחבי הארץ", מספר ד"ר מאיר דביקו, "ועבורי, זאת ההצלחה האמיתית שלנו – יצרנו סטנדרט חדש של טיפולי שיניים והמטופלים פשוט לא מוכנים יותר להתפשר על פחות".

ובאמת כשקוראים את רשימת ההמלצות הארוכה של מטופלי The Clinic, נראה שהשילוב המנצח של רשת רופאים מומחים בתחומם, עם תנאי תשלום נוחים ויחס VIP לכל מטופל – הוא באמת הבחירה המושלמת לטיפולי שיקום פה ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

לפגישת יעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם