הקליניקה החברתית

our story

הקליניקה החברתית לרפואת שיניים נוסדה בשנת 2017 כמרפאת שיניים פרטית שמטרתה להנגיש את רפואת השיניים לציבור הרחב. בקליניקה תוכלו לקבל מענה ופתרון לכלל הצרכים והסוגיות הדנטליות במחירים נוחים ותוך שמירה על סטנדרט מקצועי גבוה ויחס אישי.

אחריות תאגידית

הקליניקה החברתית לרפואת שיניים נוסדה כחברה בערבון מוגבל וככזו הקליניקה ועובדיה מתחייבים לשירות האיכותי והמקצועי ביותר, דאגה לרווחת העובדים והשפעה חיובית על הציבור בכלל.

ONE-STOP-SHOP

הקליניקה החברתית לרפואת שיניים מספקת מענה לכלל הצרכים והבעיות הדנטליות ומציעה מגוון רחב של טיפולים ופתרונות בהתאם. בין היתר: שיקום הפה, כירורגיה, שתלים, אורתודונטיה, ניקוי אבנית והקצאת שורשים, כתרים, אסתטיקה דנטלית (הלבנת שיניים, ציפויים).

צוות המרפאה

צוות הקליניקה החברתית לרפואת שיניים גויס לשורותיה בתהליך ארוך ומוקפד ולאחר הדרכה מקיפה הן מהבחינה המקצועית והן מזו המוסרית.

בעבודה משותפת יוודאו אנשי הצוות, כי מטופלי הקליניקה יקבלו את הטיפול המסור ביותר, רפואית רגשית וכלכלית, תוך ליווי צמוד, סבלני ואישי גם לאחר סיום התכנית הטיפולית וזאת על מנת לוודא שימור של היגיינת הפה גם בעתיד.

תרומה לקהילה

הזרוע הראשונה של הקליניקה החברתית לרפואת שיניים התגבשה במוחו של מייסד החברה, דור נוביץ', במהלך התנדבותו בקרב אוכלוסיות מוחלשות באזור המרכז בארץ. תוך מתן סיוע בתחומים השונים, התוודע דור לביקוש הגבוה שקיים בקרב אוכלוסיות אלו בתחום רפואת השיניים, ביקוש העומד אל מול היצע מצומצם וכמעט אפסי של מענה דנטלי איכותי ונגיש הפונה לאוכלוסיות מסוג זה.

הקליניקה החברתית לרפואת שיניים, אשר הוקמה בראש ובראשונה כארגון חברתי שמטרתו מתן מענה על צרכיהם הדנטליים של כלל האוכלוסיות בארץ, רואה בתרומה לחברה ערך עליון ופועלת ללא הרף על מנת להעצימו תוך הענקת טיפולים שונים ומגוונים במחירים סמליים ולעיתים אף ללא עלות כלל.

CONTACT US

קבע פגישה חינם עכשיו!

השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם