חושבים לעקור שן בינה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מומחים בעקירות כירורגיות!

מה הסימנים לדלקת בשן בינה?
נפיחות מקומית ואף נפיחות חיצונית.
הגבלה בפתיחת הפה ולפעמים חוסר יכולת לסגור שיניים עקב לחץ על השן בינה.
קושי בבליעה.
הפרשה מוגלתית מקומית וריח רע, לעיתים טעם מלוח בפה .
כאבים בזמן אכילה

אצלנו בקליניקה החברתית הבדיקה ללא עלות!

מה התהליך של עקירה כירורגית ?

כאשר מטופל מגיע לעקירה כירורגית עליו להצטייד בצילום פנורמי ולעיתים גם בצילומים נוספים. ביום העקירה המטופל יקבל יעוץ מקיף והסבר מלא על התהליך. יינתנו תרופות להורדת החרדה הנפיחות והכאב שלאחר הטיפול. משך הטיפול משתנה בהתאם למספר השיניים הנעקרות ולמורכבות המקרה.

מה עושים במקרה שהשן קרובה לעצב ?

במידה ושן הבינה קרובה לתעלת העצב המנדיבולרי (רק בשיניים תחתונות) יהיה צורך בביצוע צילום CT שהינו רנטגן תלת מימדי על מנת לבצע את העקירה. בניתוח כזה ייתכן מאד כי המנתח יבצע פיצול של השן ויוציא אותה בחלקים על מנת להמנע מפגיעה בתעלת העצב.

האם זה כואב?

תהליך עקירת שיני הבינה אינו תהליך כואב , הכל נעשה תחת הרדמה מקומית רגילה ואין שום כאב מעורב בזמן הפעולה, לפעמים התחושה אינה נעימה בגלל הלחץ שמפעילים. במצבים קיצוניים במיוחד ניתן לבצע עקירת שן בינה תחת טשטוש מקומי. לפני עקירת שן בינה מומלץ לנטול אנטיביוטיקה ולהקפיד על צחצוח קפדני ושטיפות מספר ימים לפני בכדי להקטין את הסיכון לזיהום.

האם אני יכול לנהוג הביתה לאחר הטיפול ?

עקירה היא תהליך פשוט וניתן לנסוע ולתפקד באופן מלא אחריו. ישנם מספר הגבלות לאחר ביצוע העקירה כגון איסור על הרמת דברים כבדים, המנעות משטיפות פה ויריקה ואכילת ושתיה של מזון חם על מנת למנוע פרימה של התפרים.

כתובתנו: רחוב הברזל 11 (בניין הרופאים) רמת החייל, תל אביב