פלסטיקה אסטטית

Aesthetic plastics

המרכז הרפואי החדש לכירורגיה פלסטית ואסתטית מתקדמת של The Clinic.

המרכז לכירורגיה פלסטית ואסתטית ברמת החייל תל אביב

צוות רופאים מוביל ומקצועי – רפואה מתקדמת – יחס אישי וליווי צמוד

הקליניקה מאגדת רופאים מנוסים ומקצועיים, בתחום הכירורגיה והאסטטיקה הפלסטית. האסתטית רפואה אסתטית. כל הרופאים בצוות הרפואי של ה The Clinic הינם רופאים בכירים ומנוסים, שעברו השתלמויות בארץ ובחו"ל בתחום זה.

הטיפול שלנו – היופי שלך

תחת קורת גג אחת, הרופאים המנוסים שלנו מבצעים במיומנות רבה, מגוון טיפולים אסתטיים , בהתאמה הטובה ביותר עבורך, במטרה לגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך.

כיום עם מגוון האפשרויות לטיפול בהזדקנות עור הפנים והגוף ועם השיטות הניתוחיות המתקדמות בתחום הכירורגיה הפלסטית, אין סיבה להשלים עם מראה עייף ומבוגר, ועם עור רפוי ומקומט. הטכניקות הניתוחיות המתקדמות בתחום מאפשרות לנו לשפר אסימטריה בפנים או בגוף, שינויים שנוצרו עם הגיל ופגמים מולדים.

תרגיש טוב יותר עם עצמך

אנו דוגלים על שמירת הסטנדרט הרפואי הגבוה של The Clinic באמצעות שילוב של שיטות טיפול עדכניות ומתקדמות, חדרי טיפול מצוידים במכשור המתקדם ביותר, נהלי בטיחות ובקרה קפדניים יאפשרו למטופלים שלנו להנות מטיפול איכותי, ותוצאות מושלמות.

הסטנדרט החברתי שלנו

The Clinic מקפידה, מעבר לשמירה על סטנדרט טיפולי מקצועי ואיכותי, לשמור גם על סטנדרט שירותי גבוה. אנו מתחייבים לזמינות 24/7 עבור מטופלינו, מתן אחריות אמיתית ללא סעיפים קטנים על טיפולינו, שקיפות ואמינות, הן מצד הצוות האדמיניסטרטיבי והן מצד הצוות המקצועי/רפואי.

חווית הטיפול אצלנו נעימה ומשפחתית תוך מתן דגש על צרכיו ורצונותיו של המטופל. בנוסף אנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר בשוק, כחלק מהאג'נדה שלנו להנגיש את הרפואה הפרטית לציבור הרחב.

תוכניות תשלומים ומימון

The Clinic הינה מרכז רפואי פרטי אך אין זה אומר שמדובר בטיפולים לעשירים בלבד. האג'נדה שלנו הינה להנגיש את הרפואה הפרטית, האסתטית לציבור באמצעות מתן טיפולים במחירים נמוכים. בנוסף אנו מציעים תוכניות תשלומים נגישות ומותאמות אישית לצרכי הלקוח. אנו מקבלים צ'קים הוראות קבע וכרטיסי אשראי.

CONTACT US

קבע פגישה חינם עכשיו!

השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם