תתחילו להנות מטיפולי השיניים שלכם

The Clinic מספקת מענה לכלל הצרכים והבעיות הדנטליות ומציעה מגוון רחב של טיפולים ופתרונות בהתאם.

ONE STOP SHOP

The Clinic נוסדה בשנת 2017 כמרפאת שיניים פרטית שמטרתה הייתה להנגיש את רפואת השיניים לציבור הרחב. בקליניקה תוכלו לקבל מענה ופתרון לכלל הצרכים והסוגיות הדנטליות במחירים נוחים ותוך שמירה על סטנדרט מקצועי גבוה ויחס אישי.

רגע.. לא סיימנו

WE OFFER

תוכניות מימון

הקליניקה מפעילה ניידות ברחבי ישראל אשר מבצעים טיפולי שיניים בתוך בית הלקוח. אנו פועלים גם בזמן סגר וגם בימים רגילים. קיימת עדיפות ללקוחות הרשת בזמינות הניידת. אנו מבצעים את כל טיפולי השיניים בבית המטופל. מעולה לאנשים סיעודיים ו/או מבוגרים אשר אינם עוזבים את ביתם ונאלצים להתמודד יום יום עם בעיות דנטליות עקב חוסר היכולת ללכת לרופא.

ייעוץ כללי וטיפולי ביקורת

בדיקה הכוללת סריקה של חלל הפה, צילומי נשך דיגיטליים וצילומי לסת מקצועיים לזיהוי נגעים ומחלות ולצרכי מעקב ותיעוד. בהתאם לאבחנת הרופא הראשונית ובהתאם לצורך יבוצעו גם צילומים נוספים: סטטוס, פנורמי, CT, סריקה תלת מימדית ועוד. לאחר הבדיקה ימליץ הרופא על ניקוי אבנית כצעד בסיסי וראשוני בכל טיפול אשר רצוי לבצעו, גם בהעדר סיבה מיוחדת לביקור אצל רופא השיניים, כחלק מהשגרה כל 4-6 חודשים. הניקוי בקליניקה מבוצע על ידי שיננית מקצועית והוא כולל הדרכה בנושא היגיינה אוראלית- צחצוח נכון ותחזוק ראוי של חלל הפה.