שיקום הפה

שיקום פה עמוד נחיתה

שיקום הפה

חושבים על טיפול שיקום? אתם במקום הנכון

טיפולי שיקום הם טיפולים לשחזור בריאותי ואסתטי של הפה. יחד עם צוות רפואי בכיר שנבחר בקפידה, אנחנו מעניקים למטופלים שלנו מענה לכל סוגי טיפולי השיקום ברמה הגבוהה ביותר.

מה עוד חשוב להכיר על טיפולי שיקום?

טיפולי שיקום פה נועדו לשחזר ולשדרג את מצב הפה ולהחזירו למצבו הטבעי. טיפולי שיקום מהווים פתרון אסתטי אך בעיקר תפקודי ודורשים עבודה דייקנית על מנת לאפשר תפקוד תקין כגון לעיסה קלה של מזון, דיבור ברור וחיוך מושלם! טיפולי שיקום איכותיים מאפשרים גם לאלה שלא נולדו עם חיוך מושלם להשתדרג במראה אסתטי ולשפר את תפקוד הפה. טיפולי שיקום הם שם כללי למגוון רחב של סוגי טיפולים ספציפיים כגון סתימות, כתרים, גשרים, שיניים תותבות, שתלים דנטליים וכל מה שקשור בבעיות בלסת ובחניכיים.

אם התעניינתם בעבר בטיפולי שיקום אתם בוודאי יודעים שהדבר אינו זול, החדשות הטובות הן שבקלינקה החברתית אנחנו מציעים מגוון תוכניות מימון ופריסה נוחה לתשלומים על מנת לאפשר לכם לשקם ולשדרג מצב הפה מבלי לקרוע את הכיס.

לקבלת ייעוץ ובדיקה חינם השאירו פרטים!
או חייגו 03-304-1388

ימים
שעות
דקות
שניות

מבצע לזמן מוגבל…
מחיר מיוחד לטיפולי שיקום + טיפול ניקוי אבנית מתנה

למה לעשות טיפולי שיקום בThe Clinic?

כתוב את הכותרת H3 כאן

לפני

אחרי

הכירו את הרופאים שלנו

ד״ר טל מרום רופא שיניים

ד״ר טל מרום

שיקום הפה ואסתטיקה​

טל הוא הרופא הכי נחמד שתפגשו! אלוף בהפגת חרדות ולחץ אצל מטופלים שקצת חוששים מהטיפול. ד״ר מרום הוא רופא בעל נסיון עשיר ואין אצלו מטופלים שלא יוצאים עם חיוך.

ד"ר סטפן שאולוב

ד״ר סטפן שאולוב

שיקום הפה ואסתטיקה​

שיקומאי בכיר (ה-רופא לטיפולי שיקום!), מטפל אצלנו במקרים מורכבים. בנסיונו הרב סטפן כבר ראה הכל, ואין מקרה שלא יקבל אצלו את המענה הטוב והמקצועי ביותר!

ד״ר לואיסנה גולדברג

אורתודנטיה

לוסי אלופה ביישור שיניים ואין שן שלא חוזרת למקום כשהיא מנהלת את העניינים. לוסי עוסקת בתחום כבר כעשור והכי חשוב – המטופלים שלנו מתים עליה!

מאיר דבקו רופא שיניים

ד״ר מאיר דבקו

רופא מומחה לכירורגית פה ולסת

המנהל הרפואי שלנו, בכיר הרופאים, כירורג עם נסיון עצום בתחום רפואת השיניים. רופא משכמו ומעלה או בקיצור – הבנאדם שאתם רוצים שיבנה לכם את תוכנית הטיפול.