לתיאום ייעוץ ללא עלות
ראשי הטיפולים שלנו אורתודנטיה

אורתודנטיה

רובנו לא נולדנו עם שיני פלס וחיוך שהפפרצי רודף אחריו, אבל בהחלט היינו רוצים חיוך שחושף שיניים הוליוודיות.
לפעמים השיניים שלנו צמחו באופן בולט, עקום או שקוע מדי, לעיתים הן הסתובבו לראות מה קורה מאחור, הצטופפו מדי כאילו הן צופות בסרט אימה, או לקחו קצת ספייס אחת מהשנייה והשאירו את הפה שלנו עם חיוך מלא ברווחים. איזה מזל שמומחי The Clinic כאן כדי לעשות לכם טיפול אורתודנטי ולתקן את התמונה (וגם את הסגר) עד שהחיוך יהיה פיקס.

השיניים עקומות? זו לא רק בעיה אסתטית

בין אם הגנטיקה לא פרגנה לכם באזור הפה, או שנגמלתם בגיל מאוחר ממציצת אצבע (אנחנו לא שופטים, רק מתקנים אם את רוצים) התוצאה היא שיניים עקומות או סגר לקוי, והלוואי שיכולנו להגיד לכם שזה רק עניין של אסתטיקה.
האמת הקצת מבאסת היא שליקויי סגר יכולים לגרום להפרעות בנשימה ובדיבור, ליובש ודלקות חניכיים, ועוד דברים פחות נעימים. לכן חשוב מאוד לטפל בזה ועל הדרך גם להרוויח חיוך מהמם.
Image

הקליניקה שלנו

מספר חוות דעת = טיפול מדויק יותר

כשמגיעים ל-The Clinic לא באים ל-”עוד רופא שיניים״ - סגל הרופאים שלנו עובד כצוות רפואי מאוחד שמשלב יותר גישות ומוסיף עוד ועוד ניסיון ובקרה לכל טיפול. נבדוק, נחשוב, נתייעץ, נבחר את הטכנולוגיות המתאימות, ונמצא את הגישה הטיפולית הכי נכונה, מדוייקת ומשתלמת עבורך.

רופאים מומחים שראו כבר הכל

רפואת שיניים זה עולם מדעי, טכנולוגי ורפואי, עם המצאות ופתרונות שכל הזמן מתפתחים. סגל הרופאים והמומחים שלנו כבר ראה וטיפל באלפי מקרים מורכבים, בכל התחומים, כך שלא משנה אם זה כירורגיה, אורתודנטיה, שיקום, השתלות או אסתטיקה - ב-The Clinic קיבצנו מומחים לכל הצרכים שלכם.

הכל כולל הכל במקום אחד

הזמן והנוחות שלכם חשובים לנו, ולכן דאגנו שלא תצטרכו להיגרר בין מכונים שונים ובדיקות יקרות, או להסתבך עם בירוקרטיה מול קופות החולים. ב-The Clinic אנחנו משתמשים בציוד הכי מתקדם ואיכותי - צילומים, סריקות, C.T, סורק פנים תלת מימדי, והכל במקום אחד. פשוט נכנסים, מטפלים ויוצאים. בלי טרטורים.

טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות

בסופו של דבר אנחנו חנונים של רפואת שיניים, ואנחנו רוצים ללמוד ולדעת הכל. זה אומר שאנחנו כל היום מתעדכנים בטכנולוגיות החדישות ביותר שיש, יוצאים לכנסים בינלאומיים, לומדים על הטיפולים הכי מתקדמים שקיימים - ומביאים אותם לקליניקה. זה הופך את הטיפולים ליותר יעילים ומדויקים, קצרים ופחות כאבים.
  • וועדה קלינית
  • רופאים מומחים ומנוסים
  • מקום אחד לכל מה שתצטרכו
  • טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות
אחרי לפני

תמונות לפני אחרי – עכשיו זה אנחנו שמחייכים

אנחנו יכולים לספר בלי סוף על מטופלים וחיוכים - אבל התמונות שאספנו כאן מדברות בעד עצמן (ואם יורשה לנו, גם בעד העשייה המקצועית שלנו). נו, שנתחיל כבר עם הצילום שלך לתמונה שלפני? זה הולך להיות מסע מרגש שבסופו לא מפסיקים לחייך (בינינו, בעיקר כדי להראות לכולם את השיניים היפות והישרות שלך).
אני בעיקרון שונא רופאי שיניים, אבל מההתחלה זה הרגיש אחרת. הצוות סופר אכפתי, הסבירו לי כל פרט ושלב בתהליך והרגיש שבאמת אכפת להם. בסוף הטיפול לא כאב כמעט בכלל, ואני שלוש שנים אחרי ממשיך להגיע לביקורות והכל נראה מעולה!! אין על the clinic

איתי שלח

בן 32, רחובות, מהנדס תוכנה
מה שאני מחפשת ממרפאת שיניים פרטית זה שיהיה לי רופא הכי טוב שיש, שיהיה תורים זמינים, שהצוות יהיה נחמד ושהכל יעבור בלי כאבים. אני יכולה לסמן וי על כל אחד מהדברים האלה. שלחתי את כל המשפחה שלי לדה קליניק

שיר בוארון

בת 26, תל-אביב, רקדנית
...המקום מהמם - רואים שהם מודעים למשמעות של אסתטיקה. עשיתי מספר ציפויים לשיניים, ולמרות שהם לא היו ההצעה הכי זולה שקיבלתי - סמכתי עליהם והלכתי על זה. אין מאושרת ממני - אני לא מפסיקה לקבל מחמאות מכל הסביבה שלי. תודה ענקית לד״ר סטפן האחד והיחיד!!!

דור מטלון

בת 42, ראשל״צ , אדריכלית